R 656 "Chodovar" | |
Řazení vlaku: 363 + WLAB822 + 5xB249 + A151 + WR851 Detail řazení » | |
Poznámky: Souprava (vůz čís. 374) přijede pp z Prahy ONJ. Souprava (vozy čís. 1-6) odjede do Františkových Lázní jako Sv 7292 v 7.03 h. Souprava (vůz čís. 22) odjede do Františkových Lázní jako Sv 7290 v 4.30 h. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 12:20 | 3/- | |||
Praha-Smíchov | 12:27 | 12:29 | 3/- | 6 spojů | |
Beroun | 12:59 | 13:00 | 2/- | 3 spoje | |
Zdice | 13:07 | 13:08 | -/6 | 3 spoje | |
Hořovice | 13:17 | 13:18 | -/4 | ||
Rokycany | 13:40 | 13:41 | -/3 | 3 spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 14:00 | 14:06 | 1v/- | 8 spojů | |
Stříbro | 14:32 | 14:33 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 15:02 | 15:03 | -/3 | 2 spoje | |
Chodová Planá | 15:08 | 15:08 | |||
Mariánské Lázně | 15:14 | 15:15 | 2/- | 2 spoje | |
Lázně Kynžvart | 15:22 | 15:24 | |||
Cheb | 15:42 | 1/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci