Vlak 6507 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Most | 12:54 | 1/- | |||
Obrnice | 12:59 | 12:59 | 5 spojů | ||
Volevčice | x | 13:09 | 13:09 | ||
Počerady | 13:11 | 13:11 | -/3 | ||
Výškov v Čechách | x | 13:14 | 13:14 | ||
Postoloprty | 13:19 | 13:19 | -/2 | 1 spoj | |
Lišany u Žatce | 13:24 | 13:25 | -/2 | ||
Dolejší Hůrky | x | 13:27 | 13:27 | ||
Tvršice | 13:30 | 13:30 | |||
Žatec | 13:34 | 13:35 | -/3 | 1 spoj | |
Žatec západ | 13:38 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci