..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 6310 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 6310 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Liberec   12:12  1/-
  Stráž nad Nisou  12:16 12:17  
  Krásná Studánka  12:21 12:21  
  Mníšek u Liberce  12:27 12:27  -/3
  Oldřichov v Hájích  12:31 12:31  
  Raspenava  12:39 12:44  -/42 spoje
  Frýdlant v Čechách  12:50 12:56  -/21 spoj
  Frýdlant v Čechách předměstí  13:01 13:01  
  Krásný Les bažantnice x13:06 13:06  
  Krásný Les x13:09 13:09  
  Řasnice  13:12 13:13  -/2
  Řasnice zastávka x13:15 13:15  
  Hajniště x13:19 13:19  
  Nové Město pod Smrkem  13:23 13:24  -/2
  Horní Řasnice  13:30 13:30  
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen x13:34 13:34  
  Jindřichovice pod Smrkem  13:37   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster