Os 6221 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: Zittau – Hrádek nad Nisou jede v (1)-(5) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hrádek nad Nisou | 10:44 | 10:50 | 1/1 | 2 spoje | |
Chotyně | 10:53 | 10:53 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 10:58 | 10:59 | |||
Chrastava | 11:03 | 11:06 | 2/- | ||
Chrastava-Andělská Hora | 11:09 | 11:09 | |||
Machnín | 11:14 | 11:14 | |||
Liberec | 11:22 | 1/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci