..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 6131 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 6131 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Lovosice   14:22  2/-
  Lovosice závod  14:25 14:25  
  Žalhostice  14:28 14:29  -/2
  Litoměřice Cihelna  14:33 14:33  
  Litoměřice horní nádraží  14:36 14:39  -/31 spoj
  Trnovany u Litoměřic  14:44 14:44  
  Ploskovice  14:50 14:50  
  Horní Řepčice  14:58 14:58  
  Liběšice  15:02 15:03  -/2
  Úštěk  15:09 15:10  -/41 spoj
  Dubičná  15:16 15:16  
  Blíževedly  15:23 15:23  -/2
  Kravaře v Čechách  15:26 15:26  
  Stvolínky  15:30 15:30  
  Zahrádky u České Lípy  15:37 15:37  -/2
  Česká Lípa hlavní nádraží  15:45   2/26 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster