R 612 "Jan Palach" | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDbmsee448 + A150 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 13:40 | 2/- | |||
Brno hlavní nádraží | 14:17 | 14:20 | I/- | 17 spojů | |
Brno-Královo Pole | 14:30 | 14:31 | 3/2 | ||
Tišnov | 14:46 | 14:47 | 2/2 | 4 spoje | |
Křižanov | 15:09 | 15:10 | 1/2 | 4 spoje | |
Žďár nad Sázavou | 15:28 | 15:29 | 2/2 | 2 spoje | |
Přibyslav | 15:42 | 15:43 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 15:55 | 15:57 | 2/- | 7 spojů | |
Světlá nad Sázavou | 16:11 | 16:12 | -/7 | 3 spoje | |
Golčův Jeníkov město | 16:35 | 16:36 | |||
Čáslav | 16:47 | 16:48 | -/4 | 4 spoje | |
Kutná Hora hlavní nádraží | 16:56 | 16:57 | 2/2 | 6 spojů | |
Kolín | 17:05 | 17:19 | 5/- | 10 spojů | |
Poděbrady | 17:29 | 17:30 | 2/- | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17:36 | 17:41 | 3/- | 8 spojů | |
Lysá nad Labem | 17:51 | 17:53 | 1/2 | 7 spojů | |
Stará Boleslav | 18:02 | 18:02 | -/3 | ||
Všetaty | 18:11 | 18:20 | 1/2 | 3 spoje | |
Mělník | 18:27 | 18:28 | -/3 | ||
Štětí | 18:38 | 18:39 | -/5 | ||
Litoměřice město | 18:57 | 18:58 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 19:17 | 19:19 | -/4 | 2 spoje | |
Velké Březno | 19:26 | 19:27 | -/3 | 1 spoj | |
Boletice nad Labem | 19:36 | 19:37 | -/2 | ||
Děčín východ | 19:46 | 19:47 | 1 hor./- | 2 spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 19:51 | 3/- | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci