Os 5820 | |
Řazení vlaku: 809 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: nejede 24., 25., 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jičín | 20:33 | -/1 | |||
Staré Místo u Jičína | x | 20:36 | 20:36 | ||
Nemyčeves | x | 20:39 | 20:39 | ||
Jičíněves | x | 20:43 | 20:43 | ||
Žitětín | x | 20:45 | 20:45 | ||
Bartoušov zastávka | x | 20:47 | 20:48 | ||
Pševes | x | 20:50 | 20:50 | ||
Kopidlno | 20:53 | 20:56 | -/2 | ||
Mlýnec | x | 21:00 | 21:00 | ||
Rožďalovice | 21:05 | 21:05 | -/2 | ||
Ledečky | x | 21:08 | 21:08 | ||
Křinec | 21:13 | 21:14 | -/2 | 1 spoj | |
Oskořínek | x | 21:19 | 21:19 | ||
Jíkev | x | 21:22 | 21:22 | ||
Veleliby | 21:27 | 21:28 | -/5 | 1 spoj | |
Nymburk hlavní nádraží | 21:32 | 1/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci