Os 5801 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X, nejede 27. – 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nymburk hlavní nádraží | 3:58 | 2/- | |||
Veleliby | 4:02 | 4:02 | -/5 | 1 spoj | |
Oskořínek | 4:09 | 4:09 | |||
Křinec | 4:15 | 4:16 | -/3 | 2 spoje | |
Ledečky | 4:22 | 4:22 | |||
Rožďalovice | 4:25 | 4:25 | -/2 | ||
Mlýnec | 4:30 | 4:30 | |||
Kopidlno | 4:35 | 4:36 | -/3 | 2 spoje | |
Pševes | 4:40 | 4:40 | |||
Bartoušov zastávka | 4:43 | 4:43 | |||
Žitětín | 4:46 | 4:46 | |||
Jičíněves | 4:49 | 4:50 | |||
Nemyčeves | 4:54 | 4:55 | |||
Staré Místo u Jičína | 4:58 | 4:58 | |||
Jičín | 5:02 | -/1 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci