..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5746 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5746 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Stará Paka   14:16  
  Nová Paka město  14:20 14:20  
  Nová Paka  14:22 14:32  -/4
  Horní Nová Ves  14:39 14:40  
  Lázně Bělohrad  14:43 14:44  -/2
  Šárovcova Lhota  14:47 14:48  
  Ostroměř  14:55 15:02  -/43 spoje
  Ohnišťany  15:07 15:07  
  Smidary  15:12 15:13  -/3
  Skřivany  15:16 15:17  
  Nový Bydžov  15:21 15:22  
  Chlumec nad Cidlinou  15:31 15:40  4 spoje
  Lovčice obec x15:48 15:48  
  Slibovice x15:50 15:50  
  Běrunice x15:53 15:53  
  Městec Králové  15:58 16:02  -/3
  Činěves x16:11 16:11  
  Dymokury x16:14 16:14  
  Svídnice x16:18 16:18  
  Křinec  16:23   -/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster