..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5744 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5744 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Stará Paka   10:16  
  Nová Paka město  10:20 10:21  
  Nová Paka  10:23 10:31  -/4
  Horní Nová Ves  10:39 10:40  
  Lázně Bělohrad  10:43 10:44  -/2
  Šárovcova Lhota  10:47 10:48  
  Ostroměř  10:55 11:03  -/42 spoje
  Ohnišťany  11:08 11:08  
  Smidary  11:12 11:13  -/3
  Skřivany  11:16 11:16  
  Nový Bydžov  11:20 11:20  
  Chlumec nad Cidlinou  11:29   4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster