..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5743 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5743 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   20:43  
  Luková x20:47 20:47  
  Zachrašťany x20:49 20:49  
  Nový Bydžov  20:52 20:53  
  Skřivany x20:56 20:56  
  Smidary  20:58 20:59  -/3
  Ohnišťany x21:03 21:03  
  Ostroměř  21:08 21:09  -/42 spoje
  Šárovcova Lhota x21:16 21:16  
  Lázně Bělohrad  21:19 21:20  -/2
  Horní Nová Ves x21:23 21:23  
  Nová Paka  21:30 21:31  -/3
  Nová Paka město  21:33 21:34  
  Stará Paka  21:38   2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster