..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5740 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5740 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Stará Paka   4:04  
  Nová Paka město  4:08 4:09  
  Nová Paka  4:11 4:11  -/3
  Horní Nová Ves  4:19 4:19  
  Lázně Bělohrad  4:22 4:23  -/2
  Šárovcova Lhota  4:27 4:27  
  Ostroměř  4:35 4:40  -/43 spoje
  Ohnišťany  4:45 4:45  
  Smidary  4:49 4:50  -/3
  Skřivany  4:53 4:53  
  Nový Bydžov  4:56 4:57  
  Zachrašťany  5:00 5:01  
  Luková  5:04 5:04  
  Chlumec nad Cidlinou  5:09   7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster