..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5707 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5707 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   13:34  
  Luková  13:38 13:39  
  Zachrašťany  13:42 13:42  
  Nový Bydžov  13:45 13:46  
  Skřivany  13:49 13:50  
  Smidary  13:53 13:53  -/3
  Ohnišťany  13:57 13:58  
  Ostroměř  14:02 14:03  -/32 spoje
  Šárovcova Lhota  14:10 14:11  
  Lázně Bělohrad  14:15 14:15  -/3
  Horní Nová Ves  14:19 14:19  
  Nová Paka  14:27 14:28  -/3
  Nová Paka město  14:30 14:30  
  Stará Paka  14:34 14:48  3 spoje
  Bělá u Staré Paky zastávka  14:53 14:54  
  Tample  14:57 14:57  
  Roztoky u Jilemnice  15:00 15:01  -/2
  Martinice v Krkonoších  15:08 15:13  -/34 spoje
  Horní Branná  15:18 15:19  
  Kunčice nad Labem  15:22 15:23  -/45 spojů
  Klášterská Lhota  15:27 15:27  
  Prosečné  15:30 15:31  
  Hostinné  15:36 15:37  -/4
  Chotěvice  15:41 15:41  
  Pilníkov  15:46 15:47  -/3
  Vlčice  15:50 15:51  
  Trutnov hlavní nádraží  15:58   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster