..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5706 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5706 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   17:16  -/3
  Vlčice x17:23 17:23  
  Pilníkov  17:26 17:27  -/2
  Chotěvice x17:31 17:31  
  Hostinné  17:35 17:38  -/3
  Hostinné město x17:41 17:41  
  Prosečné x17:43 17:43  
  Klášterská Lhota x17:47 17:47  
  Kunčice nad Labem  17:51 17:52  -/41 spoj
  Horní Branná x17:55 17:55  
  Martinice v Krkonoších  18:02 18:03  -/31 spoj
  Roztoky u Jilemnice  18:09 18:10  -/2
  Tample x18:13 18:13  
  Bělá u Staré Paky zastávka x18:16 18:16  
  Stará Paka  18:21 18:35  3 spoje
  Nová Paka město  18:38 18:39  
  Nová Paka  18:40 18:41  -/4
  Horní Nová Ves x18:48 18:48  
  Lázně Bělohrad  18:51 18:52  -/2
  Šárovcova Lhota x18:55 18:55  
  Ostroměř  19:02 19:03  -/42 spoje
  Ohnišťany x19:08 19:08  
  Smidary  19:12 19:13  -/3
  Skřivany x19:15 19:15  
  Nový Bydžov  19:18 19:19  
  Zachrašťany x19:22 19:22  
  Luková x19:25 19:25  
  Chlumec nad Cidlinou  19:29   7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster