..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5704 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5704 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   15:14  -/3
  Vlčice  15:22 15:22  
  Pilníkov  15:25 15:26  -/2
  Chotěvice  15:30 15:31  
  Hostinné  15:35 15:38  -/3
  Hostinné město  15:41 15:41  
  Prosečné  15:43 15:43  
  Klášterská Lhota  15:47 15:47  
  Kunčice nad Labem  15:51 15:52  -/43 spoje
  Horní Branná  15:56 15:56  
  Martinice v Krkonoších  16:02 16:07  -/32 spoje
  Roztoky u Jilemnice  16:13 16:14  -/2
  Tample  16:17 16:17  
  Bělá u Staré Paky zastávka  16:20 16:20  
  Stará Paka  16:26 16:27  5 spojů
  Nová Paka město  16:31 16:32  
  Nová Paka  16:33 16:40  -/3
  Horní Nová Ves  16:47 16:47  
  Lázně Bělohrad  16:50 16:51  -/2
  Šárovcova Lhota  16:54 16:55  
  Ostroměř  17:02 17:03  -/42 spoje
  Ohnišťany  17:08 17:08  
  Smidary  17:12 17:13  -/3
  Skřivany  17:16 17:17  
  Nový Bydžov  17:20 17:21  
  Chlumec nad Cidlinou  17:30   4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster