..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5703 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5703 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   6:00  
  Luková  6:04 6:05  
  Zachrašťany  6:08 6:08  
  Nový Bydžov  6:12 6:13  
  Skřivany  6:16 6:17  
  Smidary  6:20 6:20  -/3
  Ohnišťany  6:25 6:25  
  Ostroměř  6:31 6:35  -/33 spoje
  Šárovcova Lhota  6:42 6:43  
  Lázně Bělohrad  6:46 6:47  -/2
  Horní Nová Ves  6:50 6:50  
  Nová Paka  6:58 6:59  -/3
  Nová Paka město  7:00 7:01  
  Stará Paka  7:05 7:30  4 spoje
  Bělá u Staré Paky zastávka  7:35 7:36  
  Tample  7:38 7:39  
  Roztoky u Jilemnice  7:42 7:42  -/2
  Martinice v Krkonoších  7:49 7:50  -/33 spoje
  Horní Branná  7:56 7:56  
  Kunčice nad Labem  8:00 8:07  -/34 spoje
  Klášterská Lhota  8:11 8:12  
  Prosečné  8:15 8:15  
  Hostinné město  8:18 8:18  
  Hostinné  8:21 8:22  -/4
  Chotěvice  8:26 8:26  
  Pilníkov  8:31 8:35  -/2
  Vlčice  8:38 8:39  
  Trutnov hlavní nádraží  8:47   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster