..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5702 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5702 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   11:38  -/3
  Vlčice  11:45 11:45  
  Pilníkov  11:48 11:53  -/2
  Chotěvice  11:57 11:58  
  Hostinné  12:02 12:03  -/4
  Hostinné město  12:06 12:06  
  Prosečné  12:08 12:09  
  Klášterská Lhota  12:12 12:13  
  Kunčice nad Labem  12:17 12:19  -/43 spoje
  Horní Branná  12:23 12:23  
  Martinice v Krkonoších  12:29 12:38  -/33 spoje
  Roztoky u Jilemnice  12:45 12:48  -/3
  Tample  12:51 12:51  
  Bělá u Staré Paky zastávka  12:54 12:54  
  Stará Paka  13:00 13:01  4 spoje
  Nová Paka město  13:05 13:06  
  Nová Paka  13:08 13:08  -/3
  Horní Nová Ves  13:16 13:16  
  Lázně Bělohrad  13:19 13:20  -/3
  Šárovcova Lhota  13:24 13:24  
  Ostroměř  13:32 13:39  -/43 spoje
  Ohnišťany  13:44 13:44  
  Smidary  13:48 13:55  -/2
  Skřivany  13:58 13:58  
  Nový Bydžov  14:01 14:02  
  Zachrašťany  14:05 14:06  
  Luková  14:09 14:09  
  Chlumec nad Cidlinou  14:14   7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster