..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5701 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5701 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   4:00  
  Luková  4:04 4:05  
  Nový Bydžov  4:11 4:11  
  Skřivany  4:15 4:15  
  Smidary  4:18 4:19  -/3
  Ohnišťany  4:24 4:24  
  Ostroměř  4:30 4:37  -/33 spoje
  Šárovcova Lhota  4:45 4:45  
  Lázně Bělohrad  4:49 4:49  -/2
  Horní Nová Ves  4:53 4:53  
  Nová Paka  5:02 5:02  -/3
  Nová Paka město  5:04 5:05  
  Stará Paka  5:09 6:03  5 spojů
  Bělá u Staré Paky zastávka  6:08 6:09  
  Tample  6:11 6:12  
  Roztoky u Jilemnice  6:15 6:16  -/2
  Martinice v Krkonoších  6:24 6:29  -/33 spoje
  Horní Branná  6:34 6:35  
  Kunčice nad Labem  6:38 6:39  -/42 spoje
  Klášterská Lhota  6:44 6:44  
  Prosečné  6:48 6:48  
  Hostinné město  6:51 6:51  
  Hostinné  6:54 6:55  -/4
  Chotěvice  6:59 7:00  
  Pilníkov  7:05 7:06  -/3
  Vlčice  7:09 7:10  
  Trutnov hlavní nádraží  7:18   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster