..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5700 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5700 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   6:00  -/3
  Vlčice  6:08 6:08  
  Pilníkov  6:11 6:12  -/3
  Chotěvice  6:17 6:17  
  Hostinné  6:21 6:22  -/4
  Hostinné město  6:25 6:25  
  Prosečné  6:28 6:28  
  Klášterská Lhota  6:32 6:32  
  Kunčice nad Labem  6:37 6:40  -/32 spoje
  Horní Branná  6:43 6:44  
  Martinice v Krkonoších  6:50 6:51  -/31 spoj
  Roztoky u Jilemnice  6:57 6:58  -/2
  Tample  7:01 7:01  
  Bělá u Staré Paky zastávka  7:04 7:04  
  Stará Paka  7:10 7:25  4 spoje
  Nová Paka město  7:29 7:30  
  Nová Paka  7:32 7:33  -/3
  Horní Nová Ves  7:41 7:41  
  Lázně Bělohrad  7:44 7:45  -/2
  Šárovcova Lhota  7:49 7:49  
  Ostroměř  7:57 8:02  -/43 spoje
  Ohnišťany  8:07 8:08  
  Smidary  8:12 8:12  -/3
  Skřivany  8:15 8:16  
  Nový Bydžov  8:19 8:19  
  Zachrašťany  8:22 8:22  
  Luková  8:25 8:26  
  Chlumec nad Cidlinou  8:30   5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster