Vlak 5603 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hradec Králové hlavní nádraží | 15:04 | 3/- | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15:08 | 15:09 | -/2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 15:16 | 15:17 | -/3 | ||
Týniště nad Orlicí | 15:25 | 15:28 | -/2 | 7 spojů | |
Žďár nad Orlicí | 15:32 | 15:32 | |||
Borohrádek | 15:36 | 15:41 | 1 spoj | ||
Čermná nad Orlicí | 15:46 | 15:47 | -/2 | ||
Plchůvky | 15:50 | 15:51 | |||
Újezd u Chocně | 15:53 | 15:53 | -/3 | ||
Choceň | 16:00 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci