..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5533 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5533 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   14:33  -/2
  Vitiněves  14:38 14:38  
  Butoves  14:42 14:43  -/3
  Kovač  14:46 14:47  
  Vojice  14:50 14:50  
  Sobčice  14:53 14:53  
  Ostroměř  14:56 15:06  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  15:13 15:14  
  Hořice v Podkrkonoší  15:17 15:19  -/3
  Jeřice  15:23 15:23  
  Třebovětice  15:26 15:27  
  Cerekvice nad Bystřicí  15:28 15:29  
  Hněvčeves  15:32 15:33  -/21 spoj
  Sadová  15:36 15:37  
  Dohalice  15:39 15:40  
  Dlouhé Dvory  15:44 15:45  
  Všestary  15:49 15:50  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  15:57   3/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster