..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5529 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5529 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   10:37  -/3
  Vitiněves  10:42 10:42  
  Butoves  10:46 10:47  -/3
  Kovač  10:50 10:50  
  Vojice  10:53 10:54  
  Sobčice  10:56 10:57  
  Ostroměř  11:00 11:03  -/22 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  11:10 11:10  
  Hořice v Podkrkonoší  11:14 11:15  -/3
  Jeřice  11:19 11:20  
  Třebovětice  11:23 11:23  
  Cerekvice nad Bystřicí  11:25 11:25  
  Hněvčeves  11:28 11:32  -/11 spoj
  Sadová  11:35 11:36  
  Dohalice  11:38 11:38  
  Dlouhé Dvory  11:43 11:43  
  Všestary  11:47 11:48  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  11:55   3/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster