..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5527 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5527 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   8:37  -/3
  Vitiněves  8:42 8:42  
  Butoves  8:46 8:47  -/3
  Kovač  8:50 8:51  
  Vojice  8:54 8:54  
  Sobčice  8:57 8:57  
  Ostroměř  9:00 9:04  -/22 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  9:11 9:11  
  Hořice v Podkrkonoší  9:15 9:16  -/3
  Jeřice  9:20 9:20  
  Třebovětice  9:23 9:24  
  Cerekvice nad Bystřicí  9:25 9:26  
  Hněvčeves  9:29 9:32  -/11 spoj
  Sadová  9:36 9:36  
  Dohalice  9:39 9:39  
  Dlouhé Dvory  9:44 9:44  
  Všestary  9:48 9:49  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  9:56   3/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster