..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5524 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5524 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   10:07  3/-
  Všestary  10:13 10:14  -/3
  Dlouhé Dvory  10:18 10:18  
  Dohalice  10:23 10:23  
  Sadová  10:26 10:26  
  Hněvčeves  10:30 10:34  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  10:37 10:38  
  Třebovětice  10:39 10:40  
  Jeřice  10:43 10:44  
  Hořice v Podkrkonoší  10:48 10:49  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  10:52 10:53  
  Ostroměř  11:00 11:02  -/52 spoje
  Sobčice  11:05 11:05  
  Vojice  11:08 11:08  
  Kovač  11:11 11:12  
  Butoves  11:15 11:16  -/3
  Vitiněves  11:20 11:20  
  Jičín  11:26   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster