..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5429 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5429 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant v Čechách   17:00  -/3
  Raspenava  17:08 17:13  -/32 spoje
  Oldřichov v Hájích  17:22 17:22  
  Mníšek u Liberce  17:26 17:27  -/3
  Krásná Studánka  17:32 17:32  
  Stráž nad Nisou  17:35 17:35  
  Liberec  17:40 17:45  1/-7 spojů
  Pilínkov  17:52 17:52  
  Jeřmanice  17:59 18:03  -/2
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  18:09 18:10  -/3
  Hodkovice nad Mohelkou  18:16 18:16  -/3
  Sychrov  18:22 18:23  -/3
  Doubí u Turnova  18:27 18:28  
  Turnov  18:33 18:37  2/36 spojů
  Dolánky  18:41 18:41  
  Malá Skála  18:47 18:47  -/2
  Líšný  18:51 18:51  
  Železný Brod  18:56 19:01  -/23 spoje
  Semily  19:09 19:10  -/2
  Nedvězí  19:14 19:15  
  Košťálov  19:20 19:21  -/3
  Libštát  19:24 19:24  
  Bělá u Staré Paky  19:29 19:30  
  Stará Paka  19:36 19:40  4 spoje
  Nová Paka město  19:44 19:44  
  Nová Paka  19:46   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster