..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5422 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5422 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Stará Paka   6:18  
  Bělá u Staré Paky  6:23 6:23  
  Libštát  6:27 6:27  
  Košťálov  6:29 6:30  -/3
  Nedvězí  6:34 6:34  
  Semily  6:38 6:38  -/2
  Železný Brod  6:45 6:52  -/12 spoje
  Líšný  6:57 6:57  
  Malá Skála  7:00 7:01  -/3
  Dolánky  7:07 7:07  
  Turnov  7:12 7:31  1/12 spoje
  Doubí u Turnova  7:36 7:36  
  Sychrov  7:41 7:41  -/3
  Sedlejovice  7:44 7:44  
  Hodkovice nad Mohelkou  7:48 7:49  -/3
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  7:56 7:57  -/3
  Rádlo  8:02 8:02  
  Jeřmanice  8:06 8:11  -/2
  Pilínkov  8:17 8:17  
  Liberec  8:23   4/-3 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster