..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5415 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5415 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   14:47  1/1
  Dolánky  14:52 14:52  
  Malá Skála  14:57 15:03  -/2
  Líšný  15:06 15:06  
  Železný Brod  15:12 15:13  -/24 spoje
  Semily  15:20 15:21  -/2
  Nedvězí  15:25 15:25  
  Košťálov  15:30 15:31  -/3
  Libštát  15:33 15:33  
  Bělá u Staré Paky  15:37 15:37  
  Stará Paka  15:43 15:49  6 spojů
  Levínská Olešnice  15:54 15:55  
  Horka u Staré Paky  15:59 16:00  
  Borovnice  16:04 16:04  
  Borovnička  16:08 16:09  
  Mostek  16:12 16:18  -/1
  Bílá Třemešná  16:24 16:25  -/3
  Dvůr Králové nad Labem  16:31 16:38  -/2
  Žireč  16:42 16:42  
  Kuks  16:45 16:46  -/1
  Jaroměř zastávka  16:51 16:52  
  Jaroměř  16:55   -/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster