..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5410 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5410 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jaroměř   20:25  -/4
  Jaroměř zastávka x20:28 20:28  
  Kuks x20:34 20:34  
  Žireč x20:37 20:37  
  Dvůr Králové nad Labem  20:41 20:42  -/2
  Bílá Třemešná  20:48 20:48  -/3
  Mostek  20:55 21:01  -/1
  Borovnička x21:05 21:05  
  Borovnice x21:10 21:10  
  Horka u Staré Paky  21:14 21:15  
  Levínská Olešnice x21:18 21:18  
  Stará Paka  21:24 21:48  1 spoj
  Bělá u Staré Paky x21:53 21:53  
  Libštát x21:57 21:57  
  Košťálov  22:00 22:00  -/3
  Nedvězí x22:05 22:05  
  Semily  22:08 22:09  -/2
  Železný Brod  22:16 22:16  -/22 spoje
  Líšný x22:21 22:21  
  Malá Skála  22:24 22:24  -/3
  Dolánky x22:30 22:30  
  Turnov  22:35 22:37  1/12 spoje
  Doubí u Turnova  22:42 22:42  
  Sychrov  22:45 22:46  -/3
  Sedlejovice x22:48 22:48  
  Hodkovice nad Mohelkou  22:51 22:52  -/3
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  22:58 22:58  -/3
  Rádlo x23:03 23:03  
  Jeřmanice  23:05 23:06  -/3
  Pilínkov x23:12 23:12  
  Liberec  23:17   4/-

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster