..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5406 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5406 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jaroměř   16:18  -/2
  Jaroměř zastávka  16:21 16:21  
  Kuks  16:27 16:28  -/1
  Žireč  16:31 16:31  
  Dvůr Králové nad Labem  16:36 16:37  -/3
  Bílá Třemešná  16:43 16:44  -/3
  Mostek  16:51 16:52  -/2
  Borovnička  16:55 16:55  
  Borovnice  17:00 17:00  
  Horka u Staré Paky  17:04 17:04  
  Levínská Olešnice  17:08 17:09  
  Stará Paka  17:15 17:23  3 spoje
  Bělá u Staré Paky  17:28 17:29  
  Libštát  17:33 17:33  
  Košťálov  17:36 17:37  -/3
  Nedvězí  17:41 17:42  
  Semily  17:46 17:47  -/2
  Železný Brod  17:55 17:55  -/32 spoje
  Líšný  18:01 18:01  
  Malá Skála  18:04 18:04  -/3
  Dolánky  18:10 18:10  
  Turnov  18:15 18:43  1/14 spoje
  Doubí u Turnova  18:49 18:50  
  Sychrov  18:55 19:00  -/2
  Sedlejovice  19:03 19:03  
  Hodkovice nad Mohelkou  19:08 19:09  -/3
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  19:17 19:23  -/2
  Rádlo  19:28 19:28  
  Jeřmanice  19:32 19:37  -/2
  Pilínkov  19:43 19:43  
  Liberec  19:49   4/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster