..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5404 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5404 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jaroměř   12:24  -/2
  Jaroměř zastávka  12:27 12:28  
  Kuks  12:34 12:34  
  Žireč  12:37 12:37  
  Dvůr Králové nad Labem  12:42 12:43  -/2
  Bílá Třemešná  12:49 12:50  -/3
  Mostek  12:57 12:58  -/2
  Borovnička  13:01 13:01  
  Borovnice  13:06 13:06  
  Horka u Staré Paky  13:10 13:11  
  Levínská Olešnice  13:15 13:15  
  Stará Paka  13:21 13:30  5 spojů
  Bělá u Staré Paky  13:35 13:36  
  Libštát  13:40 13:40  
  Košťálov  13:43 13:43  -/3
  Nedvězí  13:47 13:48  
  Semily  13:52 13:53  -/3
  Železný Brod  14:00 14:01  -/25 spojů
  Líšný  14:06 14:06  
  Malá Skála  14:09 14:10  -/3
  Dolánky  14:16 14:16  
  Turnov  14:21 14:35  2/27 spojů
  Doubí u Turnova  14:40 14:40  
  Sychrov  14:44 14:45  -/3
  Sedlejovice  14:47 14:47  
  Hodkovice nad Mohelkou  14:52 14:52  -/3
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  14:59 15:00  -/3
  Rádlo  15:05 15:06  
  Jeřmanice  15:09 15:10  -/3
  Pilínkov  15:15 15:16  
  Liberec  15:22   4/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster