..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5403 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5403 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Liberec   16:24  4/-
  Pilínkov  16:31 16:31  
  Jeřmanice  16:38 16:38  -/3
  Rádlo  16:41 16:41  
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  16:46 16:47  -/3
  Hodkovice nad Mohelkou  16:53 16:53  -/3
  Sedlejovice  16:57 16:57  
  Sychrov  17:00 17:05  -/2
  Doubí u Turnova  17:08 17:09  
  Turnov  17:14 17:32  1/11 spoj
  Dolánky  17:36 17:36  
  Malá Skála  17:42 17:42  -/3
  Líšný  17:46 17:46  
  Železný Brod  17:51 17:57  -/22 spoje
  Semily  18:04 18:05  -/2
  Nedvězí  18:09 18:10  
  Košťálov  18:15 18:16  -/3
  Libštát  18:18 18:19  
  Bělá u Staré Paky  18:23 18:23  
  Stará Paka  18:29 18:36  3 spoje
  Levínská Olešnice  18:43 18:43  
  Horka u Staré Paky  18:48 18:48  
  Borovnice  18:53 18:53  
  Borovnička  18:57 18:57  
  Mostek  19:00 19:01  -/2
  Bílá Třemešná  19:08 19:09  -/3
  Dvůr Králové nad Labem  19:15 19:16  -/2
  Žireč  19:20 19:21  
  Kuks  19:24 19:25  -/1
  Jaroměř zastávka  19:30 19:31  
  Jaroměř  19:34   -/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster