..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5401 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5401 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Varnsdorf   5:07  -/3
  Hrádek nad Nisou  5:44 5:51  1/12 spoje
  Chotyně  5:54 5:54  
  Bílý Kostel nad Nisou  5:59 6:00  
  Chrastava  6:04 6:06  2/-
  Chrastava-Andělská Hora  6:09 6:09  
  Machnín hrad  6:12 6:12  
  Machnín  6:14 6:14  
  Liberec  6:22 6:35  1/-5 spojů
  Pilínkov  6:42 6:42  
  Jeřmanice  6:51 6:52  -/3
  Rádlo  6:55 6:55  
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  7:00 7:05  -/2
  Hodkovice nad Mohelkou  7:11 7:12  -/2
  Sedlejovice  7:16 7:16  
  Sychrov  7:19 7:19  -/3
  Doubí u Turnova  7:23 7:24  
  Turnov  7:29 7:33  2/33 spoje
  Dolánky  7:38 7:38  
  Malá Skála  7:43 7:44  -/3
  Líšný  7:47 7:47  
  Železný Brod  7:53 7:53  -/34 spoje
  Semily  8:01 8:01  -/2
  Nedvězí  8:05 8:05  
  Košťálov  8:10 8:11  -/3
  Libštát  8:13 8:14  
  Bělá u Staré Paky  8:18 8:18  
  Stará Paka  8:23 8:35  3 spoje
  Levínská Olešnice  8:40 8:41  
  Horka u Staré Paky  8:45 8:46  
  Borovnice  8:50 8:50  
  Borovnička  8:54 8:55  
  Mostek  8:58 8:59  -/2
  Bílá Třemešná  9:06 9:07  -/3
  Dvůr Králové nad Labem  9:15 9:16  -/2
  Žireč  9:21 9:21  
  Kuks  9:25 9:25  -/1
  Jaroměř zastávka  9:31 9:32  
  Jaroměř  9:35   -/26 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster