Vlak 5062 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 19:11 | 3/- | |||
Pardubice-Svítkov | 19:13 | 19:14 | |||
Pardubice-Opočínek | 19:17 | 19:17 | |||
Valy u Přelouče | 19:21 | 19:21 | |||
Přelouč | 19:24 | 19:25 | 2/- | 2 spoje | |
Lhota pod Přeloučí | 19:28 | 19:28 | |||
Řečany nad Labem | 19:31 | 19:31 | 1/2 | ||
Chvaletice | 19:35 | 19:35 | |||
Kojice | 19:37 | 19:37 | |||
Týnec nad Labem | 19:40 | 19:41 | |||
Záboří nad Labem | 19:42 | 19:43 | 2/- | ||
Starý Kolín | 19:46 | 19:47 | |||
Kolín dílny | 19:50 | 19:51 | |||
Kolín | 19:54 | 2/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci