Vlak 5060 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 17:11 | 3/- | |||
Pardubice-Svítkov | 17:13 | 17:14 | |||
Pardubice-Opočínek | 17:17 | 17:17 | |||
Valy u Přelouče | 17:20 | 17:21 | |||
Přelouč | 17:24 | 17:25 | 2/- | 5 spojů | |
Lhota pod Přeloučí | 17:28 | 17:28 | |||
Řečany nad Labem | 17:31 | 17:31 | 1/2 | ||
Chvaletice | 17:35 | 17:35 | |||
Kojice | 17:37 | 17:37 | |||
Týnec nad Labem | 17:40 | 17:41 | |||
Záboří nad Labem | 17:42 | 17:43 | 2/- | ||
Starý Kolín | 17:46 | 17:47 | |||
Kolín dílny | 17:50 | 17:50 | |||
Kolín | 17:53 | 2/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci