Vlak 5019 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 15:21 | 4/- | |||
Pardubice-Pardubičky | 15:23 | 15:24 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 15:26 | 15:27 | |||
Kostěnice | 15:31 | 15:31 | 2/- | ||
Moravany | 15:35 | 15:42 | 1/1 | 4 spoje | |
Uhersko | 15:46 | 15:46 | 1/- | ||
Sedlíšťka | 15:49 | 15:50 | |||
Zámrsk | 15:53 | 15:58 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 16:00 | 16:00 | |||
Sruby | 16:03 | 16:03 | |||
Choceň | 16:08 | 16:14 | 8 spojů | ||
Brandýs nad Orlicí | 16:18 | 16:18 | -/2 | ||
Bezpráví | 16:22 | 16:23 | |||
Ústí nad Orlicí | 16:28 | 16:29 | prask/3 | 5 spojů | |
Ústí nad Orlicí město | 16:31 | 16:32 | |||
Dlouhá Třebová | 16:35 | 16:36 | 2/- | ||
Česká Třebová | 16:42 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci