Vlak 5010 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Česká Třebová | 10:23 | 3/- | |||
Dlouhá Třebová | 10:27 | 10:28 | 1/- | ||
Ústí nad Orlicí město | 10:31 | 10:32 | |||
Ústí nad Orlicí | 10:34 | 10:35 | prask/1 | 1 spoj | |
Bezpráví | 10:40 | 10:40 | |||
Brandýs nad Orlicí | 10:44 | 10:44 | -/1 | ||
Choceň | 10:49 | 10:50 | 2/- | 3 spoje | |
Sruby | 10:53 | 10:53 | |||
Dobříkov u Chocně | 10:56 | 10:56 | |||
Zámrsk | 10:59 | 11:00 | 2/- | ||
Sedlíšťka | 11:03 | 11:03 | |||
Uhersko | 11:07 | 11:08 | 2/- | ||
Moravany | 11:13 | 11:14 | 2/- | 2 spoje | |
Kostěnice | 11:17 | 11:18 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 11:22 | 11:22 | |||
Pardubice-Pardubičky | 11:25 | 11:25 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11:28 | 2/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci