Vlak 4902 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 4:46 | 2/- | |||
Ladná | 4:53 | 4:53 | |||
Podivín | 4:56 | 4:56 | 2/- | ||
Rakvice | 5:00 | 5:00 | |||
Zaječí | 5:03 | 5:03 | 2/- | 2 spoje | |
Šakvice | 5:08 | 5:08 | 1/3 | 3 spoje | |
Popice | 5:11 | 5:11 | |||
Pouzdřany | 5:14 | 5:14 | |||
Vranovice | 5:17 | 5:18 | 1/2 | 3 spoje | |
Žabčice | 5:22 | 5:22 | |||
Hrušovany u Brna | 5:25 | 5:26 | 1/4 | 2 spoje | |
Vojkovice nad Svratkou | 5:28 | 5:29 | |||
Rajhrad | 5:32 | 5:33 | |||
Popovice u Rajhradu | 5:35 | 5:36 | |||
Modřice | 5:39 | 5:40 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 5:43 | 5:44 | -/7 | ||
Brno hlavní nádraží | 5:48 | 5:55 | I/- | 12 spojů | |
Brno-Židenice | 5:59 | 6:00 | 7 spojů | ||
Brno-Královo Pole | 6:08 | 6:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 6:11 | 6:12 | |||
Česká | 6:16 | 6:16 | |||
Kuřim | 6:19 | 6:20 | 3/2 | ||
Čebín | 6:26 | 6:26 | |||
Hradčany | 6:29 | 6:29 | |||
Tišnov | 6:32 | 6:35 | 2/2 | 5 spojů | |
Dolní Loučky | 6:40 | 6:40 | |||
Řikonín | 6:43 | 6:44 | 1/2 | ||
Níhov | 6:48 | 6:48 | |||
Vlkov u Tišnova | 6:53 | 6:53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 6:56 | 6:57 | |||
Ořechov | 7:00 | 7:00 | |||
Křižanov | 7:05 | 7:06 | 1/2 | 2 spoje | |
Sklené nad Oslavou | 7:12 | 7:12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 7:16 | 7:17 | |||
Ostrov nad Oslavou | 7:20 | 7:21 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 7:28 | 3/5 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci