Vlak 4778 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Letovice | 15:06 | -/3 | |||
Rozhraní | 15:12 | 15:12 | |||
Moravská Chrastová | 15:16 | 15:16 | |||
Březová nad Svitavou | 15:18 | 15:19 | -/2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 15:23 | 15:24 | |||
Hradec nad Svitavou | 15:31 | 15:31 | |||
Svitavy-Lány | 15:36 | 15:36 | |||
Svitavy | 15:40 | 15:41 | 3/- | 4 spoje | |
Opatovec | 15:45 | 15:45 | |||
Opatov | 15:48 | 15:49 | -/3 | ||
Semanín | 15:53 | 15:53 | |||
Česká Třebová | 16:00 | 3/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci