Vlak 4617 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Žďár nad Sázavou | 18:47 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 18:54 | 18:54 | 1/1 | ||
Laštovičky | 18:57 | 18:57 | |||
Sklené nad Oslavou | 19:01 | 19:02 | 2/1 | ||
Křižanov | 19:07 | 19:08 | 2/1 | 2 spoje | |
Ořechov | 19:13 | 19:14 | |||
Osová Bítýška | 19:17 | 19:17 | |||
Vlkov u Tišnova | 19:20 | 19:20 | 1/1 | ||
Níhov | 19:24 | 19:24 | |||
Řikonín | 19:28 | 19:29 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 19:32 | 19:32 | |||
Tišnov | 19:37 | 19:41 | 3/1 | 1 spoj | |
Hradčany | 19:43 | 19:44 | |||
Čebín | 19:46 | 19:47 | |||
Kuřim | 19:52 | 19:53 | 2/1 | ||
Česká | 19:56 | 19:57 | |||
Brno-Řečkovice | 20:01 | 20:01 | |||
Brno-Královo Pole | 20:04 | 20:05 | 2/1 | ||
Brno-Židenice | 20:13 | 20:14 | 3 spoje | ||
Brno hlavní nádraží | 20:18 | 20:22 | I/- | 8 spojů | |
Brno-Horní Heršpice | 20:26 | 20:26 | -/7 | ||
Modřice | 20:30 | 20:31 | 2/- | ||
Popovice u Rajhradu | 20:34 | 20:35 | |||
Rajhrad | 20:37 | 20:38 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 20:41 | 20:41 | |||
Hrušovany u Brna | 20:44 | 20:45 | 2/- | 1 spoj | |
Žabčice | 20:47 | 20:48 | |||
Vranovice | 20:53 | 20:59 | 2/- | 1 spoj | |
Pouzdřany | 21:01 | 21:02 | |||
Popice | 21:05 | 21:05 | |||
Šakvice | 21:08 | 21:10 | 2/- | 3 spoje | |
Zaječí | 21:15 | 21:16 | 1/2 | ||
Rakvice | 21:19 | 21:19 | |||
Podivín | 21:23 | 21:24 | 1/4 | ||
Ladná | 21:27 | 21:27 | |||
Břeclav | 21:35 | 1/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci