Vlak 4614 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 17:43 | 3/- | |||
Ladná | 17:50 | 17:50 | |||
Podivín | 17:54 | 17:59 | 2/- | ||
Rakvice | 18:02 | 18:03 | |||
Zaječí | 18:06 | 18:07 | 2/- | 3 spoje | |
Šakvice | 18:11 | 18:12 | 1/3 | 2 spoje | |
Popice | 18:15 | 18:15 | |||
Pouzdřany | 18:18 | 18:19 | |||
Vranovice | 18:22 | 18:23 | 1/2 | 2 spoje | |
Žabčice | 18:27 | 18:27 | |||
Hrušovany u Brna | 18:30 | 18:31 | 1/4 | 1 spoj | |
Vojkovice nad Svratkou | 18:33 | 18:34 | |||
Rajhrad | 18:37 | 18:37 | |||
Popovice u Rajhradu | 18:40 | 18:40 | |||
Modřice | 18:43 | 18:44 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 18:47 | 18:48 | -/8 | ||
Brno hlavní nádraží | 18:52 | 18:55 | II/- | 8 spojů | |
Brno-Židenice | 18:59 | 19:00 | 4 spoje | ||
Brno-Královo Pole | 19:08 | 19:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 19:11 | 19:12 | |||
Česká | 19:16 | 19:16 | |||
Kuřim | 19:19 | 19:20 | 3/2 | ||
Čebín | 19:26 | 19:26 | |||
Hradčany | 19:29 | 19:29 | |||
Tišnov | 19:32 | 19:35 | 2/2 | 2 spoje | |
Dolní Loučky | 19:40 | 19:40 | |||
Řikonín | 19:43 | 19:44 | 1/2 | ||
Níhov | 19:48 | 19:48 | |||
Vlkov u Tišnova | 19:53 | 19:53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 19:56 | 19:57 | |||
Ořechov | 20:00 | 20:00 | |||
Křižanov | 20:05 | 20:06 | 1/2 | 1 spoj | |
Sklené nad Oslavou | 20:12 | 20:12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 20:16 | 20:17 | |||
Ostrov nad Oslavou | 20:20 | 20:21 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 20:28 | 3/5 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci