Vlak 4608 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 13:44 | 1/- | |||
Ladná | 13:51 | 13:51 | |||
Podivín | 13:54 | 13:55 | 2/- | ||
Rakvice | 13:59 | 13:59 | |||
Zaječí | 14:02 | 14:03 | 2/- | 2 spoje | |
Šakvice | 14:08 | 14:09 | 1/3 | 1 spoj | |
Popice | 14:12 | 14:12 | |||
Pouzdřany | 14:15 | 14:16 | |||
Vranovice | 14:19 | 14:20 | 1/2 | 3 spoje | |
Žabčice | 14:24 | 14:24 | |||
Hrušovany u Brna | 14:27 | 14:28 | 1/4 | 3 spoje | |
Vojkovice nad Svratkou | 14:30 | 14:31 | |||
Rajhrad | 14:34 | 14:35 | |||
Popovice u Rajhradu | 14:37 | 14:38 | |||
Modřice | 14:41 | 14:42 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 14:45 | 14:46 | -/7 | ||
Brno hlavní nádraží | 14:50 | 14:55 | I/- | 19 spojů | |
Brno-Židenice | 14:59 | 15:00 | 7 spojů | ||
Brno-Královo Pole | 15:08 | 15:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 15:11 | 15:12 | |||
Česká | 15:16 | 15:16 | |||
Kuřim | 15:19 | 15:20 | 3/2 | ||
Čebín | 15:26 | 15:26 | |||
Hradčany | 15:29 | 15:29 | |||
Tišnov | 15:32 | 15:35 | 2/2 | 2 spoje | |
Dolní Loučky | 15:40 | 15:40 | |||
Řikonín | 15:43 | 15:43 | 1/2 | ||
Níhov | 15:48 | 15:48 | |||
Vlkov u Tišnova | 15:52 | 15:52 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 15:55 | 15:55 | |||
Ořechov | 15:58 | 15:58 | |||
Křižanov | 16:03 | 16:04 | 1/2 | 1 spoj | |
Sklené nad Oslavou | 16:10 | 16:10 | 1/2 | ||
Laštovičky | 16:14 | 16:15 | |||
Ostrov nad Oslavou | 16:18 | 16:19 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 16:26 | 3/5 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci