Vlak 4607 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Žďár nad Sázavou | 7:45 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 7:52 | 7:52 | 1/1 | ||
Laštovičky | 7:55 | 7:56 | |||
Sklené nad Oslavou | 8:00 | 8:00 | 2/1 | ||
Křižanov | 8:06 | 8:07 | 2/1 | ||
Ořechov | 8:12 | 8:13 | |||
Osová Bítýška | 8:16 | 8:16 | |||
Vlkov u Tišnova | 8:19 | 8:20 | 1/1 | ||
Níhov | 8:24 | 8:24 | |||
Řikonín | 8:28 | 8:29 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 8:32 | 8:32 | |||
Tišnov | 8:37 | 8:41 | 3/1 | 3 spoje | |
Hradčany | 8:43 | 8:44 | |||
Čebín | 8:46 | 8:47 | |||
Kuřim | 8:52 | 8:53 | 2/1 | ||
Česká | 8:56 | 8:57 | |||
Brno-Řečkovice | 9:01 | 9:01 | |||
Brno-Královo Pole | 9:04 | 9:05 | 2/1 | ||
Brno-Židenice | 9:13 | 9:14 | 3 spoje | ||
Brno hlavní nádraží | 9:18 | 9:22 | I/- | 8 spojů | |
Brno-Horní Heršpice | 9:26 | 9:26 | -/7 | ||
Modřice | 9:30 | 9:31 | 2/- | ||
Popovice u Rajhradu | 9:34 | 9:35 | |||
Rajhrad | 9:37 | 9:38 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9:41 | 9:41 | |||
Hrušovany u Brna | 9:44 | 9:45 | 2/- | 1 spoj | |
Žabčice | 9:47 | 9:48 | |||
Vranovice | 9:53 | 9:59 | 2/- | 2 spoje | |
Pouzdřany | 10:01 | 10:02 | |||
Popice | 10:05 | 10:05 | |||
Šakvice | 10:08 | 10:09 | 2/- | 2 spoje | |
Zaječí | 10:14 | 10:15 | 1/2 | 1 spoj | |
Rakvice | 10:18 | 10:19 | |||
Podivín | 10:22 | 10:23 | 1/4 | ||
Ladná | 10:26 | 10:26 | |||
Břeclav | 10:34 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci