Vlak 4606 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 12:44 | 1/- | |||
Ladná | 12:51 | 12:51 | |||
Podivín | 12:54 | 12:55 | 2/- | ||
Rakvice | 12:59 | 12:59 | |||
Zaječí | 13:02 | 13:03 | 2/- | 2 spoje | |
Šakvice | 13:08 | 13:09 | 1/3 | 3 spoje | |
Popice | 13:12 | 13:12 | |||
Pouzdřany | 13:15 | 13:16 | |||
Vranovice | 13:19 | 13:20 | 1/2 | 3 spoje | |
Žabčice | 13:24 | 13:24 | |||
Hrušovany u Brna | 13:27 | 13:28 | 1/4 | 3 spoje | |
Vojkovice nad Svratkou | 13:30 | 13:31 | |||
Rajhrad | 13:34 | 13:35 | |||
Popovice u Rajhradu | 13:37 | 13:38 | |||
Modřice | 13:41 | 13:42 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 13:45 | 13:46 | -/8 | ||
Brno hlavní nádraží | 13:50 | 13:55 | II/- | 14 spojů | |
Brno-Židenice | 13:59 | 14:00 | 6 spojů | ||
Brno-Královo Pole | 14:08 | 14:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 14:11 | 14:11 | |||
Česká | 14:15 | 14:15 | |||
Kuřim | 14:18 | 14:19 | 3/2 | ||
Čebín | 14:25 | 14:25 | |||
Hradčany | 14:27 | 14:27 | |||
Tišnov | 14:30 | 14:35 | 2/2 | 4 spoje | |
Dolní Loučky | 14:40 | 14:40 | |||
Řikonín | 14:43 | 14:44 | 1/2 | ||
Níhov | 14:48 | 14:48 | |||
Vlkov u Tišnova | 14:53 | 14:53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 14:56 | 14:57 | |||
Ořechov | 15:00 | 15:00 | |||
Křižanov | 15:05 | 15:13 | 1/4 | 4 spoje | |
Sklené nad Oslavou | 15:19 | 15:19 | 1/2 | ||
Laštovičky | 15:23 | 15:24 | |||
Ostrov nad Oslavou | 15:27 | 15:28 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 15:35 | 3/5 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci