Vlak 4605 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Žďár nad Sázavou | 6:45 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 6:52 | 6:52 | 1/1 | ||
Laštovičky | 6:55 | 6:56 | |||
Sklené nad Oslavou | 7:00 | 7:00 | 2/1 | ||
Křižanov | 7:06 | 7:07 | 2/1 | 1 spoj | |
Ořechov | 7:12 | 7:13 | |||
Osová Bítýška | 7:16 | 7:16 | |||
Vlkov u Tišnova | 7:19 | 7:20 | 1/1 | ||
Níhov | 7:24 | 7:24 | |||
Řikonín | 7:28 | 7:29 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 7:32 | 7:32 | |||
Tišnov | 7:37 | 7:41 | 3/1 | 2 spoje | |
Hradčany | 7:43 | 7:44 | |||
Čebín | 7:46 | 7:47 | |||
Kuřim | 7:52 | 7:53 | 2/1 | ||
Česká | 7:56 | 7:57 | |||
Brno-Řečkovice | 8:01 | 8:01 | |||
Brno-Královo Pole | 8:04 | 8:05 | 2/1 | ||
Brno-Židenice | 8:13 | 8:14 | 4 spoje | ||
Brno hlavní nádraží | 8:18 | 8:22 | I/- | 10 spojů | |
Brno-Horní Heršpice | 8:26 | 8:26 | -/7 | ||
Modřice | 8:30 | 8:31 | 2/- | ||
Popovice u Rajhradu | 8:34 | 8:35 | |||
Rajhrad | 8:37 | 8:38 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 8:41 | 8:41 | |||
Hrušovany u Brna | 8:44 | 8:45 | 2/- | 1 spoj | |
Žabčice | 8:47 | 8:48 | |||
Vranovice | 8:53 | 8:59 | 2/- | 1 spoj | |
Pouzdřany | 9:01 | 9:02 | |||
Popice | 9:05 | 9:05 | |||
Šakvice | 9:08 | 9:09 | 2/- | 2 spoje | |
Zaječí | 9:14 | 9:15 | 1/2 | 2 spoje | |
Rakvice | 9:18 | 9:18 | |||
Podivín | 9:22 | 9:23 | 1/4 | ||
Ladná | 9:26 | 9:26 | |||
Břeclav | 9:34 | 1/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci