Vlak 4604 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 10:44 | 1/- | |||
Ladná | 10:51 | 10:51 | |||
Podivín | 10:54 | 10:55 | 2/- | ||
Rakvice | 10:59 | 10:59 | |||
Zaječí | 11:02 | 11:03 | 2/- | 2 spoje | |
Šakvice | 11:08 | 11:09 | 1/3 | 2 spoje | |
Popice | 11:12 | 11:12 | |||
Pouzdřany | 11:15 | 11:16 | |||
Vranovice | 11:19 | 11:20 | 1/2 | 2 spoje | |
Žabčice | 11:24 | 11:24 | |||
Hrušovany u Brna | 11:27 | 11:28 | 1/4 | 2 spoje | |
Vojkovice nad Svratkou | 11:30 | 11:31 | |||
Rajhrad | 11:34 | 11:35 | |||
Popovice u Rajhradu | 11:37 | 11:38 | |||
Modřice | 11:41 | 11:42 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 11:45 | 11:46 | -/8 | ||
Brno hlavní nádraží | 11:50 | 11:55 | I/- | 9 spojů | |
Brno-Židenice | 11:59 | 12:00 | 3 spoje | ||
Brno-Královo Pole | 12:08 | 12:09 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 12:11 | 12:12 | |||
Česká | 12:16 | 12:16 | |||
Kuřim | 12:19 | 12:20 | 3/2 | ||
Čebín | 12:26 | 12:26 | |||
Hradčany | 12:29 | 12:29 | |||
Tišnov | 12:32 | 12:35 | 2/2 | 3 spoje | |
Dolní Loučky | 12:39 | 12:39 | |||
Řikonín | 12:42 | 12:42 | 1/2 | ||
Níhov | 12:46 | 12:47 | |||
Vlkov u Tišnova | 12:51 | 12:52 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 12:55 | 12:55 | |||
Ořechov | 12:58 | 12:59 | |||
Křižanov | 13:04 | 13:06 | 1/2 | 2 spoje | |
Sklené nad Oslavou | 13:12 | 13:12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 13:17 | 13:17 | |||
Ostrov nad Oslavou | 13:20 | 13:21 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 13:28 | 3/5 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci