Vlak 4357 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Veselí nad Moravou | 12:19 | 2/- | |||
Uherský Ostroh | 12:23 | 12:24 | -/2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 12:29 | 12:30 | -/3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 12:32 | 12:32 | |||
Kunovice zastávka | 12:35 | 12:36 | |||
Kunovice | 12:39 | 12:40 | -/3 | 3 spoje | |
Vésky | 12:44 | 12:44 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 12:47 | 12:48 | |||
Hradčovice | 12:52 | 12:53 | -/2 | ||
Havřice | 12:57 | 12:58 | |||
Uherský Brod | 13:01 | 13:20 | -/2 | 2 spoje | |
Újezdec u Luhačovic | 13:24 | 13:35 | -/2 | 2 spoje | |
Polichno | 13:42 | 13:42 | |||
Biskupice u Luhačovic | 13:44 | 13:44 | |||
Luhačovice | 13:50 | -/1 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci