Vlak 4231 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hodonín | 4:36 | 1/2 | |||
Rohatec zastávka | 4:41 | 4:41 | |||
Rohatec | 4:43 | 4:44 | 2/- | ||
Bzenec přívoz | 4:50 | 4:53 | -/1 | ||
Moravský Písek | 4:57 | 4:58 | 1/3 | 3 spoje | |
Moravský Písek zastávka | 5:00 | 5:00 | |||
Nedakonice | 5:04 | 5:05 | 2/- | ||
Kostelany nad Moravou | 5:07 | 5:08 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 5:11 | 5:13 | 2/- | 4 spoje | |
Huštěnovice | 5:17 | 5:17 | 2/- | ||
Spytihněv | 5:20 | 5:21 | |||
Napajedla | 5:23 | 5:24 | 2/3 | ||
Otrokovice | 5:28 | 5:30 | 2/4 | 5 spojů | |
Tlumačov | 5:34 | 5:35 | 1/- | ||
Záhlinice | 5:39 | 5:39 | |||
Hulín | 5:42 | 5:55 | 3/3 | 6 spojů | |
Břest | 5:58 | 5:59 | |||
Říkovice | 6:02 | 6:02 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 6:06 | 6:06 | |||
Přerov | 6:11 | 3/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci