Vlak 4220 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 16:20 | 2/- | |||
Horní Moštěnice | 16:24 | 16:25 | |||
Říkovice | 16:28 | 16:28 | 2/- | ||
Břest | 16:31 | 16:31 | |||
Hulín | 16:35 | 16:37 | 1/2 | 5 spojů | |
Záhlinice | 16:39 | 16:40 | |||
Tlumačov | 16:43 | 16:44 | 2/- | ||
Otrokovice | 16:49 | 16:51 | 1/3 | 3 spoje | |
Napajedla | 16:55 | 16:55 | 1/2 | ||
Spytihněv | 16:58 | 16:58 | |||
Huštěnovice | 17:01 | 17:02 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17:06 | 17:09 | 1/3 | 5 spojů | |
Kostelany nad Moravou | 17:12 | 17:12 | |||
Nedakonice | 17:15 | 17:16 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 17:20 | 17:20 | |||
Moravský Písek | 17:22 | 17:28 | 2/- | 2 spoje | |
Bzenec přívoz | 17:32 | 17:32 | -/2 | ||
Rohatec | 17:38 | 17:39 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 17:41 | 17:41 | |||
Hodonín | 17:46 | 17:53 | 2/- | 2 spoje | |
Lužice | 17:58 | 17:59 | 2/- | ||
Moravská Nová Ves | 18:02 | 18:03 | 2/- | ||
Hrušky zastávka | 18:06 | 18:07 | |||
Břeclav | 18:15 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci