Vlak 4143 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 13:45 | II/- | |||
Brno-Židenice | 13:50 | 13:53 | 7 spojů | ||
Brno-Slatina | 13:59 | 13:59 | -/4 | ||
Šlapanice | 14:04 | 14:04 | -/4 | ||
Ponětovice | 14:07 | 14:07 | |||
Blažovice | 14:11 | 14:12 | -/5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 14:16 | 14:17 | |||
Slavkov u Brna | 14:20 | 14:21 | -/2 | ||
Křižanovice | 14:26 | 14:26 | |||
Marefy | 14:30 | 14:30 | |||
Bučovice | 14:33 | 14:34 | -/4 | ||
Nevojice | 14:38 | 14:38 | |||
Nesovice | 14:42 | -/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci