Vlak 4119 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 20:50 | III/- | |||
Brno-Židenice | 20:55 | 21:00 | 2 spoje | ||
Brno-Slatina | 21:06 | 21:07 | -/4 | ||
Šlapanice | 21:11 | 21:12 | -/4 | ||
Ponětovice | 21:14 | 21:15 | |||
Blažovice | 21:19 | 21:19 | -/5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 21:24 | 21:24 | |||
Slavkov u Brna | 21:28 | 21:29 | -/2 | ||
Křižanovice | 21:34 | 21:34 | |||
Marefy | 21:38 | 21:38 | |||
Bučovice | 21:41 | 21:42 | -/4 | ||
Nevojice | 21:46 | 21:47 | |||
Nesovice | 21:50 | 21:51 | -/3 | 1 spoj | |
Brankovice | 21:56 | 21:57 | |||
Nemotice | 22:01 | 22:02 | -/3 | ||
Jestřabice | 22:07 | 22:08 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 22:12 | 22:13 | |||
Kyjov | 22:18 | 22:19 | -/5 | ||
Kyjov zastávka | 22:22 | 22:22 | |||
Vlkoš | 22:27 | 22:28 | -/4 | ||
Vracov | 22:32 | 22:33 | |||
Bzenec | 22:37 | 22:38 | -/5 | ||
Veselí nad Moravou | 22:48 | 2/- |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci