..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4119 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4119 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   20:50  III/-
  Brno-Židenice  20:55 21:00  2 spoje
  Brno-Slatina  21:06 21:07  -/4
  Šlapanice  21:11 21:12  -/4
  Ponětovice  21:14 21:15  
  Blažovice  21:19 21:19  -/5
  Křenovice dolní nádraží  21:24 21:24  
  Slavkov u Brna  21:28 21:29  -/2
  Křižanovice  21:34 21:34  
  Marefy  21:38 21:38  
  Bučovice  21:41 21:42  -/4
  Nevojice  21:46 21:47  
  Nesovice  21:50 21:51  -/31 spoj
  Brankovice  21:56 21:57  
  Nemotice  22:01 22:02  -/3
  Jestřabice  22:07 22:08  
  Bohuslavice u Kyjova  22:12 22:13  
  Kyjov  22:18 22:19  -/5
  Kyjov zastávka  22:22 22:22  
  Vlkoš  22:27 22:28  -/4
  Vracov  22:32 22:33  
  Bzenec  22:37 22:38  -/5
  Veselí nad Moravou  22:48   2/-

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster